Tule tööle

Postimees Grupp on unikaalse kooslusega ettevõte. Meile kuuluvad nii ajalooliselt tugevad kui ka noored ambitsioonikad brändid, tänu millele saame pakkuda mitmekülgseid karjäärivõimalusi erinevates meediavaldkondades.

Pakume töövõimalusi nii veebimeedias, printmeedias, televisioonis, raadios kui ka müügis, IT-s, turunduses, digiarenduses jmt. Ootame oma meeskonnaga liituma loovaid julgeid ja kirglikke inimesi, kes teevad oma tööd professionaalselt, vastustundlikult ja usaldusväärselt.

Mida me pakume?
Meie töötajad hindavad meie mastaapi ja staatust. Oleme pidevas arengus, mis loob põneva tasakaalu muutuste ja traditsioonide vahel. Nii töötamegi üheskoos loovas ja innovaatilises keskkonnas, olles ettevõtmistes ambitsioonikad ning julged. Me tähistame koos võite, tunnustame töötajaid ja veedame ühisüritustel meeleolukalt aega. Peame lugu sportimisest ning tervislikest eluviisidest.

Millised me oleme?
Meiega liitudes ootavad Sind ees kolleegid, kes on mitmekülgsed ning avatud. Me ei otsi rahu, mugavust ja stabiilsust. Oleme dünaamilised ning kohaneme kiiresti uute olukordadega, et põnevatest väljakutsetest kogemusi ammutada ja neist õppida.