Uudisteagentuurid ja meediamonitooring

BNS on professionaalsele kasutajale suunatud reaalajas infoteenuseid pakkuv uudisteagentuur, mis tegutseb Eestis, Lätis ja Leedus.

BNS-i eesmärk on pakkuda reaalajas täielikku ja usaldusväärset ülevaadet kodu- ja välismaistest päevauudistest – poliitikast ja majandusest kultuuri ja spordini. BNS-i tugevus on uudisvoo akadeemilisus, operatiivne tõlge inglise, vene, eesti, läti ja leedu keelde, ülimalt põhjalik ja tehniliselt laitmatult toimiv ajakirjanduslik arhiiv aastast 1991, samuti niinimetatud lai vaade ehk ühiskonnas toimuva kajastamine igalt elualalt.

Aastal 1919 asutatud LETA on rahvuslik teabeagentuur Lätis, mis loob usaldusväärset ja mitmekülgset sisu ning pakub vajaduspõhiseid rätseplahendusi professionaalsele infotarbijale.

LETA Meediamonitooring on Läti esimene ja suurim spetsialiseerunud meediamonitooringu ja sisuanalüüsi pakkuja, mis osutab klientidele laia valikut mitmekülgseid teenuseid suure meediaväljaannete valiku baasil: üleriigilised ja kohalikud ajalehed, ajakirjad, internetimeedia, raadio ja televisioon, sotsiaalvõrgustikud ja sotsiaalmeedia.

Alates 1992. aastast on BNS Leedu olnud usaldusväärne ja sõltumatu leedu-, inglise- ja vene uudiste pakkuja nii kohalikule kui ka välismeediale, ettevõtetele, riigiasutustele ja avalike suhete agentuuridele.