SIA TVNET

TVNET on Läti üks juhtivaid uudisteportaale.
Tõelised uudised 24/7 – ulatuslik ja kokkuvõtlik teave maailma ja Läti päevasündmustest. Olulised ja objektiivsed arvamused.

TVNET-i portaal käivitus 2000. aasta septembris ning pakub kohalikke uudiseid ja välisuudiseid poliitika, majanduse ja ühiskonnaelu valdkonnast, samuti infot uute tehnoloogiate, meelelahutuse ja aruteluvõimaluste kohta.  Koostöös telekanaliga LNT (Läti Sõltumatu Televisioon) ja Läti riigitelevisiooniga käivitas portaal ka otseülekanded ja videoarhiivi.

TVNET pakub teavet nii läti kui vene keeles. Keskmiselt külastab veebilehte ligikaudu 300 000 tõelist kasutajat tööpäevas.

APOLLO
Apollo räägib eelkõige inimestest, elust, juhtumistest.

Aastal 2014 ostis TVNET Läti populaarsuselt kolmanda uudisteportaali Apollo.lv.

Apollo pakub igapäevaselt uudiseid poliitika, sotsiaalprobleemide ja krimisündmuste kohta läti keeles. Apollo alustas 1997. aastal algselt tööd digilahenduste meediaplatvormina ning ei pakkunud toona meediasisu.

Apollo oli üks Läti esimesi platvorme, mis hakkas veebi kaudu teleteenuseid pakkuma. Aastal 2006 lõpetas Apollo teiste digiteenuste pakkumise ning jätkas igapäevast tegevust uudsteportaalina.