Pärnu Postimees

Pärnu Postimehe esiknumber ilmus 5. juunil 1857. aastal. Seega tähistab ka omal ajal nime Perno Postimees kandnud ajaleht tänavu oma 160. sünnipäeva. Sellest ajast on Pärnu Postimees lugejateni toonud olulisemaid kodukandi uudiseid, lugusid huvitavatest inimestest ja kohtadest ning hoidnud neid kursis ka laias maailmas toimuvaga. Lisaks leiavad lugejad praktilisi nõuandeid ja vajalikke kuulutusi, saavad teada, mis ja miks toimub ning mida huvitavat kodupaigas ette võtta. Pärnu Postimees ilmub viis korda nädalas – teisipäevast laupäevani.

Telli siit >

Pärnu Börs
Pärnu Börs ilmub alates 1999. aastast, esialgu oli see tasuta nädalaleht, seejärel aastast 2009 jõuab lugejani kuulutustelehena kolmapäevase Pärnu Postimehe vahel. Leht levib põhiliselt Pärnumaal.

Pärnu This Week
Pärnu This Week on Pärnu väliskülalistele mõeldud soome-, inglis- ja venekeelne tasuta turismiteatmik, mis sisaldab turistile vajalikku infot. Näiteks Pärnu linna ja maakonna kaarti, ostu- ja söögikohtade kaarte, ülevaadet kümnest huvitavamast kohast Pärnu linnas ja maakonnas, suvesündmuste kalendrit jpm. Väljaanne on mugavas ja käepärases A5 formaadis ning levib Pärnu hotellides ja külastuskeskustes.