Televisioon

Eesti esimese erakapitalil põhineva telekanali Kanal 2 looja oli 1993. aasta sügisel Ilmar Taska. Järjepidev panustamine kvaliteetsesse kodumaisesse teletoodangusse on Kanal 2st kasvatanud Eesti telemaastiku liidri. Vaadatuima telekanali tiitlit on Kanal 2 hoidnud juba enam kui kümme järjestikust aastat alates 2006. aastast. Telekvaliteedi uut taset näitab üleminek HD-le 2017. aasta alguses.

Turuliidrina on Kanal 2 järjepidevalt laiendanud oma tegevust ja põhikanali kõrvale on lisandunud kolm nišikanalit. 2008. aasta märtsis alustas tegevust Kanal 11, millest on kujunenud naistelevaatajate vaieldamatu lemmiksihtkanal. Neli aastat hiljem, 2011. aasta juunis, lisandus telegruppi mehisemat teleprogrammi pakkuv Kanal 12. Muusikakanal MyHits alustas tegevust 2017. aasta jaanuaris ning moodustab samanimelise raadiokanaliga mõnusa terviku – kes tahab, see kuulab, kes tahab, see vaatab ja kuulab.

Käsikäes tehnoloogiliste uuenduste ja vaatajate kasvavate ootustega on Kanal 2 programm laienenud ka väljapoole teleekraani. Aastast 2014 on Kanal 2 programm järelvaadatav VeebiTVs aadressil www.veebitv.ee.