Kuku

1992. aasta 1. märtsil eetrisse läinud raadio Kuku on esimene erakapitalil baseeruv raadiojaam Eestis, mida kõige paremini iseloomustab tunnuslause – raadio mõtlevale inimesele.

Kuku on usaldusväärne infoallikas inimestele, kelle jaoks raadio ei ole pelgalt taustamuusika mängija. „Kuku raadio on tõeliselt särav täht meie ajakirjandustaevas. Alati vaimukas, tark, uuriv, tarmukas, nooruslik ja mis kõige tähtsam, alati usaldusväärne,” leiab armastatud laulja Ivo Linna.

Kukut on huvitav kuulata, sest Kuku suhtleb kuulajaga ja Kukul on alati midagi öelda. Kuku on aktiivne, mõtleb ja tegutseb. Majandus- ja taristuminister Kadri Simson on nentinud, et kuulab autoga sõites sageli just Kukut: „Kuku programm hoiab meeled erksad”.

Kuku programm koosneb kõigest, mida mõtlev inimene ootab: kiiretest uudistest, päevakajalistest intervjuudest ja kommentaaridest, arukatest vestlustest, aktuaalsetest aruteludest, kvaliteetsest meelelahutusest ning heast muusikast.

Kuku raadio Selge Grupijuhi liiklusohutuse kampaania sai alguse 1997. aastal ja on üks kauaaegsemaid ja tuntumaid sotsiaalkampaaniaid Eestis. 2017. aastal laienes kampaania ka Lätti.