Juhtkond

Andres Kull

Juhatuse esimees, CEO
andres.kull@postimeesgrupp.ee

 

Andrus Raudsalu

Juhatuse liige, CTO

andrus.raudsalu@postimeesgrupp.ee

Nele Laev

Juhatuse liige,
meediadivisjoni direktor

nele.laev@postimeesgrupp.ee

Merili Nikkolo

Juhatuse liige, uudismeedia juht,
Postimehe vastutav väljaandja

merili.nikkolo@postimeesgrupp.ee

Raido Soom

Juhatuse liige, müügidirektor

raido.soom@postimeesgrupp.ee

Timmo Lilium

Levi- ja klienditeenindusdirektor, juhatuse liige

timmo.lilium@postimeesgrupp.ee