Postimees Kirjastus

 

 

Postimees Grupi raamatukirjastus Postimees Kirjastus (2015 – 2018 september nimega Post Factum) tegevus on laienenud iga aastaga. Postimees Kirjastus annab välja nii ilu- kui ka aimekirjandust. Lugejateni on toodud eesti algupäraseid teoseid ja tõlkeraamatuid. Meie eesmärk on kirjastada raamatuid, mis on ühtaegu nii sisukad kui ka kaunid. Väikeste lugejate lugemisvarasse oleme lisanud värvikirevaid ja õpetlikke teoseid. Suurematele lugemishuvilistele mõeldes oleme kirjastanud krimikirjandust, koka- ja meisterdamisraamatuid, samuti tänapäeva väärtkirjandust ning luulet. Väga populaarseks on osutunud terviseraamatute sari, milles ilmunud teosed valmivad koostöös eesti parimate arstidega.

Kirjastus võitis ka EV100 raamatuhanke. Alates 2018. aasta veebruarist antakse välja enam kui 40 ülevaateraamatut eri valdkondade arengu kohta Eestis viimase saja aasta jooksul.

Meie usume, et raamatute lugemine teeb inimese targaks ja ilusaks ning teeme omalt poolt kõik, et inimesed oleksid targad ning ilusad nüüd ja igavesti.