Noored Postimees Grupis

Suvine töö ja praktika

Meie juures saad praktilist töökogemust paljudes eri valdkondades. Tahad töötada toimetuses suvereporteri-, fotograafi-, küljendaja- või korrektori ametikohal? Huvitab Sind IT-valdkonnas kasutajate toetamine või süsteemide arendamine? Või on Sinu soov areneda hoopis müügivaldkonnas oma ala ekspertide keskel?

2018. aasta suvel oli 50 noorel meie juures meeldejääv #meediasuvi.

Peamiselt ootame noori suveks, kuid oleme valmis leidma ka lühiajalisi võimalusi koolipraktika sooritamiseks aastaringselt.

Suvised töövõimalused avaldame siin lehel ja teistes kanalites juba alates märtsist.

Tule meile külla

Milline on igapäevatöö Eesti suurimas ja mitmekülgseimas meediaettevõttes? Ootame Sind Postimees Gruppi külla, et veeta koos üks informatiivne ning emotsiooniderohke päev. Tutvustame Sulle, kuidas valmivad ajalehed, tehakse telesaateid ning jõuavad eetrisse raadiosaated.

Külla on oodatud nii õpilased, tudengid kui ka juba kõrghariduse omandanud, kes soovivad lähemalt tutvuda Postimees Grupi pakutavate töövõimalustega.

Töövarjupäev

Milline on üks tööpäev Eesti suurima ja mitmekülgseima meediaettevõtte eri valdkondade juhtidel? Võtame osa üle-eestilisest töövarjupäevast, mis leiab aset iga aasta novembri eelviimasel nädalal. Nii ootamegi eelkõige gümnaasiumiõpilasi jälgima, milline on üks tööpäev Postimees Grupis.

Ootame Sind töövarjuks, kui oled vähemalt 17-aastane ja õpid ning oskad meile loovalt põhjendada, miks soovid olla töövari just Postimees Grupis.

Töövarjupäeva kohta jagame täpsemat infot oktoobris.

Lisainfot suvetöö, praktika, külastuste ja töövarjupäeva kohta jagab Postimees Grupi talendijuht Kelly Imme (kelly.imme@postimeesgrupp.ee).