SIA Leta

LETA on rahvuslik teabeagentuur, mis loob usaldusväärset ja mitmekülgset sisu ning pakub vajaduspõhiseid rätseplahendusi professionaalsele infotarbijale.

Aastal 1919 asutatud LETA tunneb uhkust enda unikaalse ajaloo ning pideva arengu üle, mis on ettevõttest teinud Läti juhtiva infopakkuja.

Iga päev edastavad LETA asjatundjad värskeimaid ja olulisemaid uudiseid teksti, foto, video ja graafikute formaadis, valmistavad ette analüütilisi äriuuringuid ning pakuvad ulatuslikke andmebaase.

LETA Meediamonitooring on Läti esimene ja suurim spetsialiseerunud meediamonitooringu ja sisuanalüüsi pakkuja, mis osutab klientidele laia valikut mitmekülgseid teenuseid suure meediaväljaannete valiku baasil: üleriigilised ja kohalikud ajalehed, ajakirjad, internetimeedia, raadio ja televisioon, sotsiaalvõrgustikud ja sotsiaalmeedia.

Meie toimetajate, reporterite, kohalike korrespondentide, tõlkijate, fotograafide, videooperaatorite ja infoanalüütikute 150-liikmeline kogenud meeskond töötab igapäevaselt selleks, et valida hiiglaslikust infovoost välja just igale kliendile oluline teave, tehes klientide asjaajamise lihtsamaks ning aidates neil teha parimaid otsuseid.

Lähtudes kliendi vajadustest ja ootustest pakume ka laia hulka eriteenuseid nagu videote tootmine, fotod, pressiteadete teenus, firmamaterjalide tõlkimine ja palju muud.