Kanal 11

2008. aasta märtsis tegevust alustanud Kanal 11 võeti kohe naisvaatajate poolt hästi vastu ja on naiste lemmik nišikanal olnud juba aastaid. Veelgi enam, Kanal 11 on hoidnud liidripositsiooni ka võrdluses teiste Eestis tegutsevate nišikanalitega.

Tänapäeva naise jaoks on Kanal 11 meeldiv kaaslane ja abiline ning heatahtlik meelelahutaja. Praktiline ja samas  meelelahutuslik programm on taganud kanalile lojaalse vaatajaskonna läbi aastate. Kanal 11 on kui hea sõbranna, kellelt saab vajadusel küsida nõu söögitegemise ja suhete kohta, aga teisel hetkel naerda koos hea komöödia seltsis.

Kanal 11 pakub oma vaatajatele maailmatasemel programmi, sh menukaid Jamie Oliveri ja Gordon Ramsay kokandussaateid ja erutavaid tõsielusarju nagu „Poissmees” ja „Armastuse saar”. Aina enam jõuab Kanal 11 ekraanile ka Euroopa kvaliteetsarju, mille vaatajad on suure huviga vastu võtnud. Oma kindel koht on Kanal 11 programmis ka menufilmidel – kolmapäevad on komöödia päralt, reede õhtud pakuvad romantikat ja pühapäevad toovad elamusi kvaliteetfilmide näol.