Osta.ee

Osta.ee on Eesti suurim kauplemiskeskkond, kus müüvad ja ostavad kaupu nii eraisikud, firmad kui ka asutused. Valik Osta.ee leheküljel on unikaalne – alates esimese vajaduse asjadest kuni unikaalsete esemeteni.

Osta.ee on online-kaubandusega tegelenud aastast 1999, pakkudes parimaid lahendusi lihtsaks ning turvaliseks kauplemiseks. Registreerunud ning autenditud kasutajaid on üle 300 000 ning igas kuus lisatakse keskkonda rohkem kui miljon uut müügipakkumist.
Osta.ee alustas eraisikute kasutatud esemete müügikeskkonnana, kuid praeguseks on kasvanud heaks abimeheks ka ettevõtetele – 2/3 tehingutest on just ettevõtjate müügid ning kauplemiskeskkonnas toimetab aktiivselt üle 400 e-poe. Osta.ee-st saab kaupu soetada nii oksjonitelt kui ka „Osta kohe” fikseeritud hinnaga müügikuulutustest.

Eesti Disain
2015. aastal avati Osta.ee keskkonnas Eesti Disaini leht, kus praegu on esindatud üle 200 disaineri. Lehelt võib leida eri kategooria tooteid meestele, naistele, lastele, riideid, jalatseid, aksessuaare, samuti kodu sisustustooteid ja lemmikloomakaupu. Tuntumatest nimedest on esindatud Tiina Talumees, Tanel Veenre, New Vintage by Kriss, Wooden Lifestyle, Ööloom, Uncle Paul jpt.