Maaportaal.ee / Metsaoksjon.ee

Maaportaal.ee on Eesti turul ainulaadne keskkond, kuhu on koondatud Metsaoksjon.ee kinnistute müügikuulutused ja oksjonid, maaüksuste geoinfo, kinnisvaraportaalide KV.EE ja CITY24.ee maade müügipakkumised ning uudse võimalusena on näha kaardil ka suurmaaomanike maaomandit.

Müügist huvitatud füüsilised isikud saavad lisada keskkonda kuulutusi ja korraldada oksjoneid tasuta. Unikaalse lahendusena on müüjal võimalus alustada metsa või maa müügiprotsessi kuulutuse avaldamisega ning suure ostjate huvi korral saab müüja kuulutuse hiljem paarikümne sekundiga oksjoniks muuta.

Portaaliga liitunud ostjad saavad lisada keskkonnas asuvale kaardile metsa, maa või raie ostualasid/e-Agente, määratledes kindla raadiusega piirkonna, kus nad on ostust huvitatud.

Oksjonikeskkonnas on kasutusel unikaalne metsamaterjali müügilahendus, mida kasutab aktiivselt oksjonite korraldamiseks Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK). Metsaoksjoniga on seotud ka mugav Timbeter-rakendus, mille abil saab metsamaterjali omanik lihtsasti oma vara enampakkumisele lisada.