KV.ee

Eesti suurimas ja populaarseimas kinnisvaraportaalis KV.EE on üleval kümneid tuhandeid kinnisvarakuulutusi, mida sirvivad iga nädal sajad tuhanded huvilised. KV.EE-st leiad suurima valiku kortereid, maju, uusarendusi, maatükke, äripindasid aga ka garaaže üle Eesti, pakkumisi nii otse omanikelt kui ka maaklerbüroodelt ja kinnisvaraarendajatelt.

 

Kodu soetamine ja müümine on keeruline protsess, mis tihti nõuab palju aega ja kalkuleerimist. KV.EE on selle sinu jaoks lihtsamaks teinud. Sinu otsingute tulemused jõuavad e-mailile või telefoni just siis kui uued kuulutused turule jõuavad. Nii saad olla esimene, kes heast pakkumisest kuuleb.
Üürikorteri soovijale pakub mugavat ja kiiret otsimisvõimalust Eestis ainulaadne KV Üürikad mobiilirakendus.

 

Lisaks mugavale piltide või virutaaltuuride sirvimisele oleme iga kuulutuse juures välja toonud lähimad lasteaiad, koolid ja bussipeatused. Müügikuulutuste juures saab ka välja arvutada esialgse kodulaenu maksumuse.

 

Kinnisvaramüüjatele mõeldes oleme KV.EE suurele andmetehulgale toetudes loonud korterite hinnakalkulaatori, mis arvutab pakkumishinna vahemiku, millega on sinu piirkonnas kortereid lähiajal pakutud ja toob välja, kes on sinu tänased konkurendid turul. Tutvu kalkulaatoriga www.kv.ee/hinnakalkulaator

Kuulutuse sisestamisel aitame sul märksõnad automaatselt ära tõlkida nii vene, soome kui ka inglise keelde ja pakume ka muid kuulutuste lisareklaami võimalusi.

 

Vähemalt paar korda aastas toimub Eesti suurim uusarenduste lahtiste uste päev KV.EE Kinnisvararalli, kus samal päeval on avatud kümnete uusarenduste uksed üle Eesti. Kui tavaliselt peab erinevate korteritega tutvumiseks varuma päevi ja leppima ajad maakleritega eraldi kokku, siis KV.EE Kinnisvararallil on võimalik uudistada ühe päevaga mitmeid huvipakkuvaid uusarendusi ja saada osa eripakkumistest ja -hindadest.

 

Kõik kodud on erilised ja kahte ühesugust ei leia. Enda kodu otsides tunned selle aga alati ära. Sinu kodu algab siit – KV.EE.