City24.ee

Oma kodu ostmine on enamike inimeste jaoks elu suurim väljaminek ja keerulisim tehing, mille juures on vaja läbipaistvat infot ning häid nõuandeid, et taolised mõisted nagu hubasus, õdusus ja kodusoojus ei jääks vaid sõnakõlksuks.

Kodude koduna on kinnisvaraportaal City24 parim partner kõigile, kes soovivad müüa, osta, üürile anda või üürida oma kodu või äripinda.

Eesti Meedia kontserni kuuluv ja nii Eestis kui Lätis tegutsev portaal võimaldab moodsaima kinnisvaraveebi abil kõigil neil osapooltel kohtuda – kokku külastavad kasutajad portaali sadu tuhandeid kordi nädalas.

Kinnisvara müüjatele ja üürileandjaile on loodud City24 keskkonnas väga head võimalused presenteerida oma objekte üksikasjaliku info ja atraktiivse fotogalerii ning virtuaaltuuride abil. Samuti pakutakse võimalust teha kinnisvaraobjektide pakkumised potentsiaalsete klientide jaoks nähtavamaks mitmesuguste erilahendustega nii portaali kui ka mitmete meediapartnerite kodulehekülgedel.

City24 haldab ka Baltikumi moodsaimat sisekujundusportaali Homer, mis jagab inspiratsiooni kodu sisustamiseks ning viib omavahel kokku portaali kasutajad ning sisustustoodete müüjad.